جو دو سر برای کاهش وزن و تناسب اندام

جو دو سر به دلایل بسیاری همچون مقرون به صرفه بودن قابل تنظیم و ترکیبات خوب با مواد مغذی مانند کربوهیدرات سالم و فیبر جزء اصلی رژیم غذایی سالم هستند. همچنین یک گزینه مناسب برای زمانیست که شما قصد کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام دارید، بنابراین شما باید جو دو سر را به رژیم غذایی و کاهش وزن حداقل چند بار در هفته اضافه کنید. جو دو سر با ارزش غذایی بسیار بالا همچنین مانعی برای جذب چربی ها و قند هاست و با کالری پایین کمک شایانی به کاهش وزن می کند .

اگر قصد استفاده از جو دو سر دارید حتما از مراکز خرید و برند های معتبر تهیه کنید و مطمئن شوید که بدون مواد افزودنی همچون شکر بسته بندی شده تا خواص اصلی جو دو سر که همان کالری پایین است را داشته باشد تمام محصولات صداقت مارکت از برند oab می باشد که کیفیت آن توسط صداقت مارکت تضمین می شود و بدون مواد افزودنی مثل نمک و شکر است.

در صورتی که از جو دو سر ساده بجای شیرین شده استفاده کنید در طول یک دوره در اضافه شدن حدود ۲۰ هزار کالری طی یک سال جلوگیری می شود.

جهت طعم دادن به جو دوسر عوض مخلوط کردن با شکر از ترکیب های مغذی و طبیعی حاوی الیاف استفاده کنید . طبق تحقیقات دانشگاه ماساچوست اضافه کردن فییر به رژیم غذایی ساده ترین راه کاهش وزن است فیبر همچنین از پرخوری جلوگیری می کند بنابراین سعی کنید از تعداد انگشت شماری تمشک زغال اخته یا توت فرنگی که کالری حدود ۲۵-۴۰ دارد استفاده کنید.

یک راه حل پیشنهادی استفاده از محصول صبحانه فوری جو دو سر است که نیاز به زمان کمتری جهت آماده سازی دارد.

یکی از ویژگی های کلیدی و مهم جو دو سر که باعث کاهش وزن می شود قابلیت انطباق و ترکیب بالای آن است و با تنوع ایجاد شده افرادی که مایل به لاغر شدن و کاهش وزن دارند معمولا از پیمودن راه خسته نمی شوند. شما می توانید ترکیبات متفاوتی از جو دو سر را با مواد غذایی مختلف همچون میوه ها سوپ ها آش ها و … تهیه کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *